Ekspresy Ocun Falcon QD Zoom PA 15/22 12cm 5-pack
Ocun Falcon QD Zoom PA 15/22 to zestaw ekspresów, stworzony z myślą o wymagających wspinaczkach, gwarantujący doskonałą wydajność i bezpieczeństwo. Ten zestaw 5 sztuk jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę ze wspinaczką.
Zestaw składa się z 5 ekspresów o długości 12cm, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Trwałe nylonowe taśmy posiadają właściwości antydyfuzyjne, dzięki czemu utrzymują niską wagę i zapewniają długotrwałą wytrzymałość.
Wyposażony w innowacyjny system karabinków, który charakteryzuje się lekkością, ergonomicznym kształtem i wyjątkową wytrzymałością. Mechanizm zapięcia, keylock, gwarantuje błyskawiczne i pewne mocowanie, zminimalizowane ryzyko otwarcia się w nieprzewidzianych sytuacjach czy haczenia się liny, repsznurów lub pętli o zamek. Dodatkowo producent zadbał, aby dolny karabinek zawsze był we właściwej pozycji, wszystko za sprawą gumowych elementów Rubber Biner, które stabilizują pozycję karabinka.
Uniwersalność tego produktu czyni go niezbędnym elementem wyposażenia każdego pasjonata wspinaczki.
Cechy:
- keylock zapobiega haczeniu zamka karabinka o
linę, taśmę czy repsznur
- dolny karabinek wyposażony w Rubber Biner,
stabilizujący jego położenie
Specyfikacja techniczna:
- materiał taśmy: poliamid
-
długość taśmy: 12cm
- wytrzymałość karabinków: 25/9/9kN
- wytrzymałość
taśmy: 25kN
- waga: ok 109g
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie