sklep wspinaczkowy Rockice

O nas

Rockice.pl to sklep ze sprzętem wspinaczkowym, alpinistycznym i do pracy na wysokości. Znajdziecie tutaj wszystko co jest potrzebne do bezpiecznego uprawiania takich sportów górskich, jak: wspinaczka skałkowa i sportowa, alpinizm, himalaizm, drytooling, canyoning, speleologia, skialpinizm. Posiadamy również specjalistyczny dział oferujący sprzęt wysokościowy dla prac w przemyśle, ratownictwa, działań taktycznych i interwencji.

Sprzedajemy wyłącznie nowe, atestowane i objęte gwarancją producenta towary. Oferujemy produkty uznanych na świece marek takich jak: CAMP, Cassin, Rock Empire, Petzl, Black Diamond, Grivel, Mammut, Boreal, La Sportiva, Totemcams, Lifesystem, Lifeventure, Direct Alpine, Lyofood i wiele innych.

Nasz firma oferuje  usługi w zakresie przeglądów okresowych sprzętu wspinaczkowgo i wysokościowego. Wykonywanie regularnych kontroli sprzętu pozwala na weryfikację uszkodzeń wynikających ze zużycia sprzętu ochrony indywidualnej i jest wymagane przez przez wszystkich producentów sprzętu chroniacego przed upadkiem z wysokości.

Sklep Rockice.pl prowadzi również wypożyczalnię sprzętu turystycznego, w której znajdziecie raki, czekany i nosidełka dla dzieci. 

 

Trochę historii

Rozpoczeliśmy pracę w branży outdoorowej jeszcze w XX wieku, budując nasze doświadczenie w handlu, usługach oraz praktycznym wykorzystaniu sprzętu wspinaczkowego i tutystycznego. Zgromadzona wiedza i uzyskane kontakty pozwoliły nam na uruchomienie sklepu w 2010 roku. Tak jak w sklepie stacjonarnym, tak i w internetowym potrzebne są remonty i innowacje. To już trzecia odsłona witryny Rockice.pl. Zmieniamy się dla Was i wciąż poprawiamy naszą ofertę. Przez lata zmieniało sie również nasze logo, ale motyw góry pozostał niezmieniony, tak jak góry, które pozostają na zawsze w naszych sercach i umysłach. 

od 2010 od 2012 od 2014 od 2017

 

Nasza załoga

Kluczowe jest dla nas, abyśmy byli autentyczni w tym co robimy. Dlatego nasi pracownicy to wyłącznie aktywni miłośnicy sportów górskich. Dzięki takiej załodze możecie zawsze liczyć na fachową poradę w doborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów na każdą wyprawę.

 

Kontakt

Jeżeli masz pytania zadzwoń:        
telefon: (61) 843 76 88
pn. - pt. 9:00 - 17:00

 
Możesz do nas napisać e-mail:
sklep@rockice.pl

 
Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego:
ul. Grudzieniec 12
60-601 Poznań
godziny otwarcia:
pn. - pt. 9:00 - 17:00