sklep wspinaczkowy Rockice

Przegląd uprzęży przemysłowych - Jesień 2019

 

Przegląd uprzęży przemysłowych

Jesień 2019

Przy pracy na wysokościach jednym z najważniejszych elementów sprzętu jest uprząż. Spędzamy w niej sporo czasu dlatego chcemy by była wygodna, łatwa w zakładaniu i regulacji a przy tym bezpieczna. Poniższy tekst skierowany jest dla osób które chcą kupić, być może, swoją pierwszą uprząż, bądź szukają alternatywy dla uprzęży której używają w tej chwili. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami uprzęży przemysłowej. Przedstawiamy 3 modele uprzęży z 3 różnych firm, co pozwala na porównanie uprzęży oraz wybór tej która najbardziej nam odpowiada. Pełna oferta naszych uprzęży dostępna tutaj.pracy na wysokościach jednym z najważniejszych elementów sprzętu jest nasza uprząż. Spędzamy w niej sporo czasu dlatego chcemy by była wygodna, łatwa w zakładaniu i regulacji a przy tym bezpieczna. Poniższy tekst skierowany jest dla osób które chcą kupić, być może, swoją pierwszą uprząż, bądź szukają alternatywy dla uprzęży której używają w tej chwili. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami uprzęży przemysłowej. Przedstawiamy 3 modele uprzęży z 3 różnych firm, co pozwala na porównanie uprzęży oraz wybór tej która najbardziej nam odpowiada. Pełna oferta naszych uprzęży dostępna tutaj.

 

1.Avao Bod Fast - PETZL

Avao bod fast Petzl

 

Uprząż znanej i renomowanej firmy PETZL. Doskonale sprawdzi się do pracy w zwisie czy w pozycji roboczej. Uprząż zapewnia swoją wygodę półsztywnym pasom udowym oraz biodrowym. Zbudowana jest z lekkiego i oddychającego materiału, co sprawia że uprząż nie ciąży nam podczas pracy (w rozmiarze 0 waży zaledwie 2 kg) oraz poprzez oddychalność zwiększa komfort pracy. Posiada W uprzęży zastosowano wiele ciekawych i wygodnych rozwiązań takich jak klamry Double Back ułatwiające regulacje, sporo dodatkowego miejsca na przypięcie sprzętu, worków transportowych czy uchwytów sprzętowych, oraz uchwyty na lonże bezpośrednio przy szelkach. Uprząż wykonana z połączenia poliestru i poliamidu oraz aluminium i stali. Zgodna z normami: CE EN 361, CE EN 358, CE EN 813, EAC. Dostępna w trzech wariantach rozmiarowych.

 

2.Profi Worker 3D speed - SINGING ROCK

 

Uprząż Singing Rock Profi Worker 3d speed została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie swoich użytkowników. Już na pierwszy rzut oka widać szerokie i wyściełane szelki oraz pas biodrowy. Przeznaczona również do pracy w zwisie oraz w pozycji roboczej. Pokryta tkaniną poliestrową, w celu zwiększenia wytrzymałości na ścieranie. Uprząż została zbudowana biorąc pod uwagę anatomie człowieka. Szelki w okolicy szyi są zwężone po to by nie ocierały użytkownika. Wyposażona w dwa przednie i dwa boczne punkty wpięcia oraz w tylny punkt asekuracyjny. Posiada 4 pętle sprzętowe wytrzymujące ciężar do 15 kg. Uprząż zapewnia szybką regulację za pomocą klamer SPEED, a odblaskowe elementy sprawiają że pracownik jest widoczny również po zmroku. Zgodna z normami: CE 1019, EN 358, EN 813, EN 361, EN 1497. Dostępna w 3 wariantach rozmiarowych.

 

3.Atlas Uni - ROCK EMIPRE

 

To co wyróżnia propozycje firmy Rock Empire to na pewno całkowicie odpinane szelki górne, które możemy odpiąć w momencie kiedy musimy wykonać pracę do których nie jest koniecznie posiadanie pełnej uprzęży. Pasy i nogawki są dodatkowo wyposażone w piankową wyściółkę która sprawia że uprząż jest bardzo wygodna. Nogawki są przyczepione za pomocą elastycznych taśm które poprawiają ułożenie uprzęży na nogach. Uprząż wyposażona w dwa przednie punkty asekuracyjne, dwa boczne do pracy w pozycji roboczej oraz w tylny punkt podczepienia. Uprząż Atlas Uni została wyposażona w aż 6 uchwytów sprzętowych. Zgodna z normami: EN 361, EN 358, EN 813. Dostępna w dwóch rozmiarach.

Oczywiście rynek uprzęży przemysłowych to nie tylko te 3 produkty. Wiecej naszych propozycji w tej kategorii znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli nadal wahasz się co do wyboru uprzęży przemysłowej zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu Rockice.pl lub do odwiedź naszego sklepu w Poznaniu!

Do zobaczenia!